Корзина
Нет отзывов, добавить
Контакты
ФОП Іванов Артем Вікторович
+380956921103
ФОП Іванов Артем Вікторович
УкраинаХарьковская областьХарьков

Апарат динамічного електросну "Магнон-ДКС"

Апарат динамічного електросну "Магнон-ДКС", фото 1
Апарат динамічного електросну "Магнон-ДКС", фото 2Апарат динамічного електросну "Магнон-ДКС", фото 3
  • Нет в наличии

Цену уточняйте

Апарат динамічного електросну "Магнон-ДКС"
Цену уточняйте
Нет в наличииАпарат динамічного електросну "Магнон-ДКС"
+380956921103
+380956921103
  • График работы
  • Адрес и контакты
Методи лікування, що реалізуються на апараті "Магнон-ДКС":      - електросон;      - мікрополярізаціі;      - транскраніальна електростимуляція (ТЕС);      - мезодіенцефальна модуляція (МДМ);      - центральна електроанальгезія. Апарат "Магнон-ДКС" не має аналогів і призначений для проведення процедур електросну, мікрополярізаціі головного мозку, транскраніальної електростимуляції (ТЕС), мезодіенцефальной модуляції (МДМ), центральної електроанальгезіі і інших варіантів трансцеребральной терапії, а також трансцеребральной діагностики. технічні характеристики:
амплітуда додаткової постійної складової струму: від 0,0 до 1,5 мА (окремо в кожному каналі);
амплітуда імпульсного струму: від 0,0 до 12,0 мА (окремо в кожному каналі);
вимір і індикація амплітуди струму в обох каналах;
габаритні розміри: не більше 160х205х125 мм;
дві пряжки для регулювання відстаней між електродами в електрод-масці;
Кількість каналів: 2 (два роз'єми для підключення електродів - окремий роз'єм для кожного каналу);
маса: не більше 2,5 кг;
можливість формування бібліотеки програм терапії і діагностики;
напруга і частота мережі живлення: 220В / 50Гц;
наявність режиму частотної модуляції: частота модуляції від 1,0 Гц до 20,0 Гц;
поворотний механізм фіксації в роз'ємах для підключення електродів;
полярність імпульсу: Двуполярность імпульсний сигнал і однополярний імпульсний сигнал з додатковою постійною складовою (ДПС) струму або без ДПС;
потужність, споживана апаратом від мережі живлення 220В: не більше 25 Вт;
регулювання сили струму за допомогою кнопок;
тривалість імпульсу: від 0,2 мілісекунд до 4,0 мілісекунд;
тривалість фази: від 1 хв до 90 хв;
фіксатори для регулювання довжини еластичних стрічок в електрод-масці.
форма імпульсу: прямокутна;
функціональні режими: терапія, діагностика;
характер роботи: статичний, динамічний (до 9 фаз);
частота заповнення імпульсу: від 2 кГц до 20 кГц;

частота проходження імпульсів: від 1 Гц до 2000 Гц;

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Методи транскраніальної електростимуляції і мезодіенцефальной модуляції характерні тим, що в них не передбачена індивідуалізації підбору параметрів для кожного конкретного пацієнта при проведенні терапії (крім сили струму). Це значно полегшує процес проведення лікування для медичного персоналу: необхідні режими впливу можуть бути вилучені з пам'яті апарату "Магнон-ДКС" і єдине що необхідно зробити - це підібрати по відчуттях пацієнта необхідну силу струму.
 
Можливість регулювання частоти проходження імпульсів від 1 Гц до 2000 Гц дозволяє проводити як стандартні процедури електросну (частоти від 1 до 200 Гц), так і процедури транскраніальної електростимуляції - ТЕС (частоти від 75 до 80 Гц), мезодіенцефальной модуляції - МДМ (частоти від 70 до 90 Гц) і центральної електроанальгезіі (частоти від 100 до 2000 Гц). Можливість установки додаткової постійної складової струму дозволяє проводити процедури мікрополярізаціі головного мозку і гальванізації.
 
На відміну від інших апаратів електросну і трансцеребральной терапії, можливість регулювання в апараті "Магнон-ДКС" полярності електричного імпульсу, його тривалості, частоти проходження і частоти заповнення дозволяють здійснювати більш фізіологічне вплив, індивідуально підібрати для кожного пацієнта такі режими впливу, при яких процедури абсолютно безболісні, не викликають печіння під електродами, добре переносяться пацієнтами всіх вікових груп, починаючи з дітей у віці від 1 року. В результаті нормалізується діяльність нервової системи, поведінкова реакція, психоемоційна діяльність і функціонування внутрішніх, в тому числі ендокринних органів.
 
У режимі "мікрополярізаціі" апарат "Магнон-ДКС" найбільш ефективний в області дитячої неврології при лікуванні органічних уражень центральної нервової системи, в тому числі дитячого церебрального паралічу, при затримках нервово-психічного розвитку і проблеми навчання, розладах мовного розвитку у дітей, психоемоційних, невротичних, психосоматичних розладах (депресивні стани, головний біль напруги, гіперактивність, психогенний енурез і / або енкопрез, агресивність, страхи, тики), при порушеннях зорових і слухових функцій, при лікуванні наслідків черепно-мозкових травм і нейроінфекціонних захворювань головного мозку.
 
Використання динамічного характеру роботи приладу "Магнон-ДКС" в режимі "електросон", тобто використання автоматичної зміни параметрів впливу під час проведення процедури по заздалегідь закладеною програмою, забезпечує отримання необхідних динамічних процесів функціонування центральної нервової системи, що підвищує ефективність проведених процедур на 40% , скорочує час проведення процедур на 30%.
Використання динамічних процедур дозволяє стимулювати сон людини, коригувати різні фази сну. В результаті застосування динамічного режиму роботи апарату у пацієнтів спостерігається поліпшення пам'яті, працездатності, мобілізація внутрішніх ресурсів у відповідальні періоди життя, полегшення процесів навчання і інші позитивні ефекти.
 
За рахунок можливості регулювання частоти проходження імпульсів окремо в кожному з двох каналів можливе проведення Інтерференцтерапія, при якій впливом на глибинні структури мозку досягається велика ефективність процедур.
 
У режимі "центральна електроанальгезія" застосування приладу "Магнон-ДКС" дозволяє значно знизити дозування таких небезпечних для організму лікарських засобів як транквілізатори, нейролептики, психостимулятори, наркозні препарати і ін. В ряді випадків можлива повна відмова від вищевказаних препаратів. Апарат "Магнон-ДКС" містить функції апаратів серії "ЛЕНАР", які в даний час не випускаються.
 
На згадку апарату закладені 30 методик впливу при різних патологіях: алкоголізм, артеріальна гіпертензія, артеріальна гіпотонія, астенічний синдром, бронхіальна астма, гіперкінетичний синдром, дискінезія жовчовивідних шляхів, діенцефальний синдром, ДЦП легкий перебіг, справжня дитяча екзема, порушення оваріально-менструального циклу, порушення сну, натальная черепно-мозкова травма, нейродерміт, загострення виразкової хвороби шлунково-кишкового тракту
післяопікові келлоідообразованія, посттравматична енцефалопатія, минуще заїкання, псоріаз, ревматоїдний артрит, резидуальная церебральна недостатність, синдром нав'язливих рухів, синдром розумового і фізичного перевтоми, змішані неврози, хронічний бронхіт, хронічний панкреатит, хронічний холецисто-холангіт, церебральний атеросклероз, енурез, енкопрез, виразкова хвороба - посилення репарації
 
У режимі автоматизованої діагностики апарат дозволяє визначати оптимальні для пацієнта параметри імпульсів електричного струму, звані резонансними, які використовуються при проведенні трансцеребрального процедур з більшою ефективністю.
 
У комплект поставки апарату входять всі необхідні види електродів для проведення процедур електросну, мікрополярізаціі, транскраніальної електростимуляції (ТЕС), мезодіенцефальной модуляції (МДМ), центральної електроанальгезіі,
 

Комплектація:

 

Найменування Фото Кількість
1 Апарат "Магнон-ДКС" 1
2 Електрод-маска для електросну, транскраніальної електростимуляції, центральної електроанальгезіі. Розмір регулюється за рахунок можливості регулювання відстаней між електродами і регулювання довжини еластичних стрічок. 1
Електроди з роздвоєним анодом і одинарним катодом (для мікрополярізаціі) 2
4 Електроди з одинарним анодом і одинарним катодом (для мезодіенцефальной модуляції - МДМ) 1
5 Мережевий шнур   1
6 Паспорт, керівництво по експлуатації, гарантійний талон   1

 

7 Методичні рекомендації "Застосування апарату" Магнон-ДКС "в клінічній практиці".   1

 

 

 

Додаткова комплектація:

 

Найменування Фото Ціна, грн.
1 Шапочка для мікрополярізаціі (для фіксації електродів). Розмір S (42-48, діти до трьох років) або M (48-54, діти старше трьох років). Шапочка для микрополяризации 2 500
2 Шапочка для мікрополярізаціі з маркуванням зон (для фіксації електродів). Розмір S (42-48, діти до трьох років) або M (48-54, діти старше трьох років). Шапочка для микрополяризации 4 500

 

Показання до застосування. 
Трансцеребрального терапія показана практично при всіх захворюваннях, так як будь-яка хвороба або патологічний процес в організмі порушують стан центральної нервової системи, адаптаційно-пристосувальні механізми. Багаторічним клінічним досвідом доведено ефективність застосування трансцеребральной терапії в наступних областях:
 
Купірування больового синдрому:
головні болі різного генезу, спондилогенні болю, радикуліт, остеохондроз, післяопераційні болі, неврити, невралгії, ішіас, глосалгії, фибромиалгия, болі при деформуючих артрозах, побутовій травмі, больові синдроми при захворюваннях внутрішніх органів, фантомні болі.
 
Неврологія:
функціональні розлади центральної нервової системи, кортико-вісцеральні захворювання, порушення пам'яті різного генезу, черепно-мозкова травма і її наслідки, родова внутрішньочерепна травма, прояви церебрального атеросклерозу та порушень мозкового кровообігу, діенцефальний синдром, гіпоталамічний криз, наслідки кліщового енцефаліту.
 
Захворювання органів дихання:
бронхіальна астма, бронхіт, пневмонія; токсичний і пиловий бронхіт, пневмоконіози.
 
Нормалізація психофізіологічного статусу:
розумова і фізична перевтома, дратівливість, слабкість, порушення сну, емоційна нестійкість, лікування неврологічних, психічних розладів з депресіями і неврозами, лікування реактивної тривожності, синдрому "хронічної втоми", усунення явищ стресу різного ступеня інтенсивності, в тому числі в умовах військово-професійної адаптації, посттравматичного стресу, при "синдромі втрати".
 
Кардіологія:
нормалізація артеріального тиску при гіпертонії і гіпотонії, лікування нейро-циркуляторної (вегето-судинної) дистонії, гострого неускладненого інфаркту міокарда, ішемічної хвороби серця, стенокардія напруги I і II ф.кл.
 
Гастроентерологія:
лікування виразкової хвороби шлунка і 12-палої кишки, гастриту, дуоденіту, хронічного специфічного і неспецифічного коліту.
 
Наркологія:
лікування алкоголізму, опійної наркоманії та токсикоманії, купірування абстинентного синдрому, усунення постабстінентних афективних порушень, усунення патологічного потягу, поліпшення дезінтоксикаційної функції печінки.
 
Дитяча неврологія, педіатрія:
органічні ураження центральної нервової системи, в тому числі дитячий церебральний параліч, рухові розлади центрального генезу в резидуальной стадії захворювання, затримки нервово-психічного розвитку і проблеми навчання, розлади мовного розвитку у дітей, психоемоційні, невротичні, психосоматичні розлади (депресивні стани, головний біль напруги , гіперактивність, психогенний енурез і / або енкопрез, агресивність, страхи, тики), порушення зорових і слухових функцій, наслідки черепно-мозкових травм і нейроінфекціонних захворювань головного мозку, адаптація до шкільно-дошкільних закладах, підвищення опірності часто хворіючих дітей в періоди сезонних спалахів ГРВІ .
 
Онкологія:
гальмування росту пухлин, купірування онкологічних болів, підвищення ефективності хіміотерапії.
 
Гінекологія:
лікування передменструального синдрому, стимуляція овуляції при ендокринній безплідності, купірування токсикозів першої половини вагітності (електросон для вагітних), знеболювання пологів, лікування ендометріозу, купірування розладів при клімаксі, лікування дисфункціональних маткових кровотеч.
 
Дерматологія:
лікування дерматозів, поверхневої себореї, псоріазу, трофічних виразок, гнійничкових уражень шкіри, усунення сверблячки, екзема, нейродерміти, ексудативний діатез.
 
Косметологія:
оздоровлення шкіри, поліпшення мікроциркуляції і трофіки шкіри, еластичності і кольору шкіри.
 
   Лікування опіків:
прискорення процесів загоєння, нормалізація обміну і підвищення ефективності парентерального і ентерального харчування, нормалізація імунітету.
 
Ендокринологія:
гіпотиреози, недостатність функції коркового і мозкового речовини надниркових залоз, імунодепресивні стани, недостатність функції вилочкової залози.
 
   Спортивна медицина:
поліпшення переносимості навантажень, прискорення відновлення після пікових навантажень, зняття спортивних стресів, прискорення адаптації до зміни часових поясів і прискорення акліматизації, прискорення відновлення після спортивних травм.
 

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість струму; дитячий вік до 1 року; наявність злоякісних утворень в головному мозку; наявність металевих предметів в області електровоздействія; екзема, дерматит, пошкодження шкіри поблизу місць розташування електродів; загальний важкий стан хворого (висока температура, лихоманка, декомпенсована ішемічна хвороба серця, декомпенсовані ураження нервової системи, включаючи головний мозок, далеко зайшов церебральний і загальний атеросклероз, гіпертонічна хвороба вище III ст.); для очноямкових методик розташування електродів: запальні захворювання очей і шкіри вік (ячмінь, халазион, екскоріації, кон'юнктивіт, блефарит, ірит, ідізоцікліт), відшарування сітківки, високий ступінь міопії (більш ніж -6Д).

Информация для заказа
  • Цена: Цену уточняйте